Лікарі назвали захворювання, якими можна заразитися на дачі

При травмуванні на дачі під час робіт на городі існує ризик заразитися правцем — гострим інфекційним захворюванням, яке вражає нервову систему, попередили лікарі. Фахівці підкреслили, що важливо зробити щеплення від цієї інфекції, інформує Ukr.Media.

Якщо поранитися під час роботи на городі і в рану потрапить ґрунт, де є збудники правця, то можна ним заразитися. Тому важливо, щоб у людини було щеплення від цієї інфекції, пояснили медики.

Терапевти зазначили, що небезпеку також становить гельмінтоз. Вони уточнили, що в гної, яким удобрюють ґрунт, можуть виявитися яйця глистів. Якщо погано промити овочі, фрукти або ягоди, на них можуть залишитися шматочки ґрунту разом із паразитами, які проникнуть в організм.

Крім того, лікарі застерегли від вживання натурального молока. Купувати його слід лише в перевірених господарів, які уважно стежать за тваринами. Інакше підвищується ризик через напій заразитися такими небезпечними захворюваннями, як ящур, бруцельоз, туберкульоз або стафілокок. Експерти уточнили, що при запаленні вимені корови в молоко можуть потрапити мікроби.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *