Кіровоградщина: у 43 територіальних громадах області створили психологічні хаби (ФОТО)

· 

Чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, що пройшо, у Кіровоградській обласній військовій адміністрації присвятили питанням психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки.

Про це повідомили у відомчій пресслужбі.

Опрацювали кілька основних питань:

  •  психологічні потреби і запити поточного періоду кризи війни;
  •  анкетування надавачів та отримувачів послуг із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Кіровоградській області;
  •  картування сервісів надавачів послуг із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Кіровоградській області.

На виконання розпорядження начальника Кіровоградської ОВА від 19 квітня 2023 року № 358-р “Про психологічну підтримку населення, яке постраждало від військового вторгнення” станом на 9 серпня у 43 територіальних громадах області створили психологічні хаби по роботі з особами, які постраждали від повномасштабного військового вторгнення російської федерації та забезпечилиїх діяльність.

До цієї роботи залучили психологів та фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, психологів та соціальних педагогів закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, практичних психологів, працівників районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров’я та сімейних лікарів.

“Ментальне здоровʼя – наскрізне поняття, яке охоплює всі сфери взаємодії людей, і ми маємо злагоджено і в єдиному ритмі розбудовувати систему психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки в області. Ми маємо зробити послугу доступною і зрозумілою”, – зазначила під час засідання заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.

Контакти кураторів психологічних хабів в громадах:

https://docs.google.com/…/1Y70…/edit…

У Центрі допомоги врятованим у Кропивницькому прийом можливий онлайн та офлайн.

Контактні номери Центру:

+38 (097) 945 26 54,

+38 (099) 014 71 43.

Читайте також: Система безоплатної правової допомоги запрошує до співпраці параюристів

Джерело: zpu.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *