Дзвіночки від вашого організму які повинні вас насторожити — не тягніть із візитом до лікаря

Не секрет, що з віком метаболізм починає серйозно сповільнюватись, але ми не завжди помічаємо цей процес, через що виникають проблеми, які вже не вирішити без фахівця. Ми порадилися з фахівцем і готові розповісти, які дзвіночки від вашого організму повинні вас насторожити, інформує Ukr.Media.

Ви втомлюєтеся швидше звичайного

Причин, чому ви швидко втомлюєтеся навіть при мінімальному навантаженні може бути безліч. Проте однією з причин фахівці називають сповільнення метаболізму. Організму стає складніше зберігати колишню активність, оскільки клітини не можуть оновлюватися так само швидко, як це відбувалося раніше. Таким чином, організм може вам натякати про неполадки, зверніть увагу на свій стан і при необхідності здайте основні аналізи, щоб вчасно взяти ситуацію під контроль.

Ваш настрій змінюється без причини

Звичайно, багато залежить від вашого гормонального фону, який змінюється залежно від фази циклу. Якщо ви не можете поскаржитися на збої по цій частині, є ймовірність, що ваш обмін речовин уже не такий активний, що впливає на психологічний стан. Американські фахівці провели дослідження, в рамках якого з'ясували, що люди, які стежать за своїм метаболізмом і при цьому страждають від депресії, набагато швидше поверталися до нормального життя, як тільки усунули проблеми з уповільненим обміном речовин. Зверніть увагу на цей момент.

Вам стає то спекотно, то холодно

Насамперед варто перевірити роботу серцево-судинної системи. Якщо порушень не виявлено, є необхідність відвідати гастроентеролога. Здавалося б, причому тут він, але насправді проблема може ховатися в порушенні харчування, коли незбалансований раціон заважає організму повноцінно здійснювати обмінні процеси, в результаті людина нерідко не може зігрітися. Бувають і обернені ситуації, коли метаболізм гіперактивний і в такому разі людину постійно кидає в жар. Це також є приводом звернутися до лікаря.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *