Чарівний світ вишивки

Чарівний світ вишивки

З давніх часів вишивання було одним з найулюбленіших занять українських сімей. Вишивка – дуже цікаве, хоча й трудомістке заняття , якому , як і будь-якої творчої діяльності , потрібно віддаватися сповна. Їй , безумовно , потрібно приділяти багато вільного часу , необхідно налаштувати себе на гарний настрій і сприймати  як корисну і вишукану працю. Адже вишивка – це той вид рукоділля , що створюється на багато років ; робить теплим і затишним ваш будинок , радуює вас і привертає інтерес оточуючих

Восени 2013 року у нас в бібліотеці проходила виставка « Кращі майстри вишивки обласної клінічної лікарні ». Ми представляємо роботи  деяких  її учасників.

Людмила Іванівна Пославська працює фельдшером – лаборантом в Центрі імунології та алергології обласноі клінічної лікарні . Вишиванням займається близько 10 років. Вишитих картин у неї безліч і всі вони цікаві по-своєму.

Ольга Філісеенко – наймолодша учасниця виставки , працює медичним статистиком в оргметодвідділі обласноі клінічної лікарні. Весь свій вільний час присвячує улюбленому хобі  і ось , що вийшло з її домашнього захоплення.

Таміла Нікодимівна Колесник – фармацевт обласної лікарні. Займається  різними видами рукоділля: вишиванням хрестом,бісером; бісероплетінням, А зовсім недавно вона захопилася вишиванням стрічками. Цей вид рукоділля знову входить в моду, тому що роботи, виконані за допомогою стрічок, виглядають дуже гарно, об’ємно.  А ще Таміла Нікодимівна- успішний квітникар- аматор. Про це читайте в нашій рубриці “квітникарство”.

Тетяна  Олександрівна Лашевич працює медичною сестрою кабінету  ЛФК у  фізіотерапевтичному відділенні обласноі клінічної лікарні понад 40 років. Вишиванням захоплюєтся з дитинства. Це для неї сімейна традиція.