Спростовуємо 5 основних міфів про суші

Спростовуємо 5 основних міфів про суші

Японія — це країна дивовижних контрастів і цікавих церемоній, де свято шануються традиції предків, а правила столового етикету незмінні і непорушні абсолютно для всіх, незалежно від віку, статі чи соціального статусу. Японська кухня стала невід’ємною і неймовірно смачною частиною нашого життя і як все нове та незвичайне, вона викликає не тільки інтерес, але і створює безліч міфів, які не мають нічого спільного з реальністю. Команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT, що спеціалізується на традиційній японській кухні, спростовує п’ять основних міфів про суші та роли, щоб ті нікого більше не вводили в оману. Почнемо!

Суші готують лише із сирої риби

По-перше, існує багато видів суші, які не обов’язково готуються з сирої риби — це може бути копчена риба, креветка і навіть овочі. Тому ця фраза скоріш стосується Японії, де є необмежений доступ до сирої свіжої риби, а якщо є можливість готувати суші з щойно виловленої риби, то чому б не скористатися цією можливістю? Звісно що в інших країнах також готують суші зі свіжої риби, але основний акцент там ставлять на копченій, солоній або маринованій рибі.

Японці їдять роли як ми — борщ

Роли — одна з найулюбленіших страв у раціоні жителів багатьох країн, в тому числі і Японії. З кожним роком популярність цієї страви все зростає, тим самим прославляючи японську кулінарну традицію по всьому світу. Але іронія криється в тому, що роли були винайшли взагалі не в Японії. Один кухар японського походження вирішив здивувати своїх клієнтів та завернув рол “навиворіт”, додавши в нього вершковий сир, в результаті чого вийшов рол Філадельфія. І такою популярністю роли зобов’язані також не японцям, а американцям і європейцям, які були раді замінити свої бургери і сендвічі на екзотичне, красиве і поживне блюдо, яке не потрібно ділити на порції. Самі японці доволі прохолодно ставляться до будь-яких експериментів зі своєю національною кухнею, проте віддають ролам належне та поважають смаки людей.

Суші сприяють набору ваги

Хочемо спростувати це твердження. Ті, хто слідкує за своєю фігурою часто помиляються, вважаючи суші калорійними стравами. Хочемо запевнити, що в морепродуктах практично відсутній жир, зате міститься дуже багато білка, який допомагає істотно вгамувати голод і при цьому не набрати зайвих кілограмів. Дієтологи з усього світу сходяться на думці, що помірне вживання суші лише позитивно впливає і на наше здоров’я і на нашу вагу. Тому замовляючи суші, будьте певні, що зайві кілограми — в минулому!

Суші і роли — абсолютно різні страви

Роли є різновидом суші і з вигляду нагадують невеличкі порційні рулетики з рису, загорнуті в норі. Відмінність суші та ролів криється в їх формі, начинці і приправах, що подаються до кожної з цих страв. Суші схожі на продовгуваті шматочки з рисом, які зверху покриті скибочками свіжої риби, оригінальна композиція перев’язана стрічкою з морських водоростей. У суші і ролів є одна, але така велика схожість — їх люблять у всіх куточках земної кулі і зовсім неважливо, як вони називаються, адже головне — це неперевершений смак, вишукана подача та апетитний вигляд.

Їсти суші можна лише паличками!

Палички в руках японців — це справжнє мистецтво! Якщо в Західній культурі існує безліч приладів для різних страв, то в Східній культурі є лише палички і ними тут їдять майже усі страви. Для декого такий спосіб вживання їжі може бути незвичним, але до нього не так вже й важко пристосуватись. До того ж, замовляючи “доставка суші сету Житомир” на нашому сайті, оператори Кілограм завжди запропонують Вам учбовий набір паличок, за допомогою якого Вам буде легше та зручніше призвичаїтись до справжніх японських традицій. Якщо ж Ви взагалі не володієте паличками, то сміливо можете замінити їх на звичну вам вилку, щоб трапеза не викликала страху, а приносила суцільне задоволення від смачної і оригінальної їжі. Якщо ви їстимете роли вилкою в японському ресторані — ніхто на Вас не дивитиметься косо, адже усі розуміють, що палички — це не так вже й легко, особливо для представників інших культур. Але будьте певні, одного разу оволодівши мистецтвом японських паличок для їжі — Ви більше не полишите їх!

Ми розповіли про основні міфи про суші та роли, щоб Ви знали усю правду про ці страви. У одному сумніватись немає причин: суші і роли — це неймовірно смачно! Переконайтесь у цьому самі — замовляйте Ваші улюблені страви в Кілограм та насолоджуйтесь справжнім смаком японських традицій!

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — справжні японські страви на Вашому столі!