Дієтологи назвали харчові звички, які можуть призвести до випадання волосся

Красиве та густе волосся — мрія всіх жінок. На жаль, з різних причин підтримувати волосся в хорошому стані буває непросто, хтось у принципі не може уповільнити його випадіння. Дієтологи розповіли про наші харчові звички, через які волосся стоншується і нерідко просто випадає, інформує Ukr.Media.

Вам не вистачає білка

Один із найважливіших елементів у нашому організмі — білок. Що старшими ми стаємо, то більше продуктів із вмістом білка нам необхідно. Різка зміна раціону, де продукти з високим вмістом білка відсутні в принципі, може спровокувати сильне випадіння волосся. Не ігноруйте продукти тваринного походження, за можливості, вживайте хоча б м'ясо птиці.

У вашому раціоні занадто багато продуктів із цукром

Напевно, не варто й нагадувати, наскільки шкідливий для організму оброблений цукор. Першими від надлишку цукру починають страждати саме волосся і нігті. Як кажуть експерти, у такій ситуації організму доводиться занадто активно виробляти інсулін. Підвищення рівня андрогенів у жінок на тлі вживання продуктів з високим вмістом цукру дуже часто призводить до втрати волосся. Причому, досить активної. Скоротіть вживання макаронів, згущеного молока і рису, якщо помітите подібну проблему.

Ви відмовляєтеся від сніданку

Приблизно чверть жителів великого міста відмовляються від сніданку, при тому, що це найважливіше приймання їжі за день. Сніданок дає змогу зарядити організм на весь день, інакше ви б'єте по всіх системах. Що пізніше ви починаєте вживати їжу, то складніше вашому організму з нею справлятися. Не всі поживні елементи надходять в органи й системи вчасно, що може призвести до проблем зі шкірою, волоссям і нігтями.

Вам не вистачає вітаміну В12

Величезна кількість цього вітаміну міститься в яловичині, молоці, морепродуктах і сирах. Багато хто відмовляється від цих продуктів, позбавляючи себе неймовірно важливого елемента. Вітамін В12 допомагає забезпечувати волосся киснем і необхідними ферментами, також допомагає дозрівати новим фолікулам.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *