Світ захоплень

Блог Житомирської обласної наукової медичної бібліотеки

До Дня медичного працівника. Виставка творчих робіт медиків

Новини 16 червня 2015
До Дня медичного працівника. Виставка творчих робіт медиків

Напередодні Дня медичного працівника в обласній науковій медичній бібліотеці пройшла презентація експозиції творчих робіт медиків міста. Кожна така виставка – це відкриття, відкриття світу краси і творчості. Унікальні роботи медиків дарують радість і приносять задоволення оточуючим.

Представлені на виставці вишиті картини Людмили Іванівни Пославської, фельдшера-лаборанта ОКЛ ім.О.Ф.Гербачевського, завжди відрізняються високою майстерністю виконання. Недарма її картина «Поліські маки» була принесена в дар від колективу ОКЛ ім.О.Ф.Гербачевського народному депутату України Ользі Богомолець, коли та відвідала в нинішньому році обласну лікарню.

Алла Олександрівна Липко, колишня медична сестра фізіотерапевтичного відділення ОКЛ, оживила виставку текстильними ляльками, виконаними в техніці «скульптурний текстиль» з капрону і синтепону. Як каже сама Алла Олександрівна, ляльки – це її пристрасть з дитинства. В свої авторські роботи вона вкладає частинку себе.

Роботи Таміли Никодимівни Колесник, фармацевта ОКЛ, виконані в техніці «модульне орігамі». Об’ємні фігурки вона склала з трикутних модулей – орігамі, що прийшли до нас з Китаю. Це її нове захоплення, Таміла Никодимівну відома в обласній лікарні рукодільниця.

Дуже подобаються відвідувачам виставки прикраси в стилі макраме, техніці вузелкового плетіння відомого з давнини, дуже вишукані та стильні. Їх автор – Піскун Любов Миколаївна, фельдшер-лаборант обласного Центру крові – для плетіння використовувала льняну мотузку і намистини річкових перлин.

Відкриттям для багатьох стала експозиція «Чоловічий стиль», яка підтверджує хибність поширеної думки про те, що вишивка – це типово жіноче заняття. До речі, вишивкою представники сильної статі займалися з давнини. Вишиті картини в тематиці «міський пейзаж» завідуючого проктологічним Центром ОКЛ Юрія Станіславовича Білоцького нікого не залишають байдужим. Особливо вражає техніка вишивки хрестом.

На виставці представлені картини головного інженера ОКЛ Віктора Олександровича Ільченко . Своі картини вперше виставляє на суд глядачів. І вони приваблюють відвідувачів філософським змістом і технікою написання.

На виставці демонструються ляльки в стилі «Тільда. Олена Олександрівна Камзолова, лікар-лаборант ЦКДЛ ОКЛ недавно займається цим видом рукоділля. Однак її «Тільди» мало чим відрізняються від ліцензійних іграшок.

Анатолія Олександровича Іванчіхіна, лікаря-стоматолога на пенсії, називають легендою нашого міста. У 70-ті роки вже минулого століття він створив першу в Житомирі школу карате. «Школа Іванчіхіна» виховала багатьох видатних спортсменів.

А ще Анатолій Олександрович- художник-аматор, автор біля 300 робіт, написаних на полотні маслом.

На виставці експонуються шість картин Анатолія Олександровича на полотні, серед яких «Любов вухами», «Вино і фрукти», «Вишня в цукрі», картина, виконана в техніці маркетрі (інкрустація по дереву) «Удар списом».

Відвідувачі можуть побачити фігурки каратистів, відлиті в бронзі за його скульптурними зліпками

Творців прекрасних робіт щіро прівіталі колеги, працівники бібліотеки, а голова профспілки медичних працівніків Житомирської області Алла Федорівна Супряга вручила майстрам грошові винагороди та поздоровила з наступаючим Днем медичного працівника. Директор обласної наукової медичної бібліотеки А.В.Осика подякувала медикам за надані на виставку роботи і запевнила в тому, що бібліотека і далі буде сприяти твіорчості медичних працівників, рекламуючи їх доробки на сайті «Світ захоплень» і організуючи виставки творчих робіт.

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30