Подарую квіти взимку людям

Вирощування квітів не тільки захоплююче і корисне заняття, а й гарний привід для цікавого спілкування однодумців. Квіти допомагають відволіктись від негативу і налаштовують на позитив, дають багато позитивних емоцій. Як магніт, квіти притягують один до одного незнайомих людей, котрі починають спілкуватися на квіткові теми і потім дружать, стають близькими. Тому Тетяна Вікторівна Гончаренко, медична сестра обласного будинку дитини, хоче поділитися своїми квітами з відвідувачами блогу. Ще зима надворі, але вже скоро світ навколо буятиме всіма кольорами веселки.

Привертає увагу цариця квітів – троянда . Її любили, їй вклонялися, ї оспівували з давніх давен. Найперші відомості про троянду зустрічаємо в давніх індуських переказах. А в Індії існував закон: кожен, хто приніс царю троянду, міг просити у нього всього, чого забажає.

Серед квітів, що прикрашали свята, головну роль відігравала троянда, але біла лілея була ознакою витонченого смаку. Це була квітка розкоші, квітка витонченості, квітка, котрою намагались хизуватися багаті патриції, прикрашаючи нею як себе, так і своЇ ложі і навіть свої колісниці. Лілія вважалась у римлян символом надії і зображенні її були навіть на римських монетах , як очікування приємних благ.

Але ніде захоплення тюльпанами не досягло таких величезних розмірів, як в Голандії. Спокійні за природою, розважливі торговці, і взагалі люди помірковані, голандці до того захопились цією квіткою, що захоплення це перетворилось в свого роду манію. Тюльпан з явився тут лише в 1634 році. Згодом утворилось щось на зразок гри при біржі. Замість цибулин нових сортів стали видавати на них розписки в тому, що володар їх отримає право на придбання цього сорту. Потім розписки ці перепродавали за більш високою ціною. Ціни доходили до неймовірних розмірів.