Практичні та зручні pod-системи багаторазові Jellybox V1 Blue

Практичні та зручні pod-системи багаторазові Jellybox V1 Blue
Практичні та зручні pod-системи багаторазові Jellybox V1 Blue

Нова лінійка девайсів Rincoe Jellybox V1 відрізняється стильним та лаконічним дизайном, вони дуже прості та ідеально підходять для щоденного використання завдяки високому рівню автоматизації

Звертайтеся до компанії Octolab, щоб оптом замовити pod-системи багаторазові Jellybox V1 Blue, набори компонентів для власноручного замішування рідини та оригінальні аксесуари для індивідуалізації гаджетів

Секрет надзвичайно високої популярності под-систем полягає в їх практичності та зручності у користуванні. Легкі та зовсім маленькі пристрої, що легко ховаються у долоні, можна без проблем носити цілий день з собою, а змінні картриджі для pod-систем дають можливість дегустувати різноманітні смаки жижі. Нова лінійка девайсів Rincoe Jellybox V1 відрізняється стильним та лаконічним дизайном. При цьому вони дуже прості та ідеально підходять для щоденного використання завдяки високому рівню автоматизації. Найголовнішими їх перевагами є:

  • автотяга — автоматична активація без кнопок від датчика затяжки;
  • вбудована акумуляторна батарея на 750 мАч, яка дозволяє парити до двох днів без підзарядки;
  • картридж місткістю 3 мл рідини із захистом від протікань;
  • контроль рівня заряду акумулятора за допомогою індикатора;
  • доступна ціна.

Контролер пристрою побудований на оновленому чипі MCU з підвищеною стабільністю та продуктивністю роботи, що позитивно вплинуло на надійність функціонування та смакові властивості пари. Максимальна потужність спіралі випаровувача складає 16 W це — оптимально з погляду повного розкриття аромату суміші та економії енергії для збільшення часу автономної роботи й строку служби акумуляторної батареї.

Всім подобаються pod-системи багаторазові Jellybox V1 Blue

Компактні габарити подів з модельної лінійки Rincoe Jellybox V1 та масу усього тридцять грамів повною мірою оцінять вейпери, яким доводиться багато подорожувати, а стильний та лаконічний дизайн задовольнить навіть самих витончених естетів. Такий маленький та легкий пристрій надзвичайно зручно постійно носити із собою, а збільшений до 3 мл об’єм рідини у картриджі дозволяє не так часто його перезаправляти. Запасу енергії у вбудованому акумуляторі зазвичай вистачає на два дні, а контролювати залишок заряду можна за допомогою світлодіодного індикатора. Під час кожної затяжки він інформує, скільки енергії ще залишилося у батареї, а поповнення її запасів здійснюється за допомогою стандартного USB-кабелю з роз’ємом  C-Type. В конструкції пристрою передбачений захист від перезаряду та протікання картриджа. Сам картридж зроблений з прозорого якісного пластику для зручного контрою за рівнем рідини, а батарейний блок фарбується у різні кольори — синій, красний, сірий, оранжевий, зелений, сірий та інші. Звертайтеся до компанії Octolab, щоб оптом замовити pod-систему Octolab, набори компонентів для власноручного замішування рідини та оригінальні аксесуари для індивідуалізації гаджетів. Активна співпраця з лідером ринку та надійним постачальником вейп-товарів гарантує відмінні результати та сприяє значному підвищенню рентабельності роздрібного магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *