Ім’я, що сяє крізь віки

download

9 листопада Обласною науковою медичною бібліотекою було проведено театралізований вечір, присвячений великому вченому  Сереньовічного Сходу Абу Алі ібн Сіні (Авіценні).

IMG_2190 (Копировать)

Захід  проводився з метою розширеного ознайомлення студентської молоді з життєвим шляхом та творчим спадком вченого.

При проведенні вечора було вирішено відступити від традиційної форми подачі матеріалу, а саме: поєднати театральну виставу, художній фільм та слова ведучих.

Захід був побудований як спогади самого ібн Сіни та його вірного учня Абу Убайда Джузджані. Події, про які згадували герої, проходили перед присутніми на екрані мультимедійної установки

.IMG_2184 (Копировать)

Ролі головних героїв виконували: досвічений актор –головний режисер Житомирського палацу культури Володимир Анатолійович Хмельницький (ібн Сіна) та талановитий студент – першокурсник Житомирського коледжу культури ім. Огієнка Денис Контурський  (Абу Убайд Джузджані). Зануренню в атмосферу Стародавнього Сходу допомагало і вбрання акторів, і антураж сцени, і  музика, і східний танок, що супроводжували вечір.IMG_2185 (Копировать)

По закінченню вечора директор обласної наукової медичної бібліотеки подякувала всім, хто допомагав у підготовці та проведенні заходу.IMG_2192

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *