Ювілейна виставка живопису І.Р. Опрелянського

IMG_1658

В обласній науковій медичній бібліотеці відкрилася персональна ювілейна виставка художника-аматора Ігоря Ростиславовича Опрелянського. Вже більше 20 років він працює лікарем в ортопедичному відділенні Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Експозиція приурочена до 50-річного ювілею   Ігоря Ростиславовича. Сам митець розповідає, що по-справжньому захопився живописом вже в зрілому віці і всі таємниці живопису він осягнув самостійно.

Це вже третя персональна виставка його картин. На ній демонструются нові роботи, створені художником-аматором за останні два роки, що минули після дебютної виставки, яка відбулася в нашій бібліотеці в 2013 році.

На нинішній виставці представлено 35 робіт, написаних маслом, в жанрі «реалістичний пейзаж» і «флористика».

Його творчість не перестає нас дивувати своєю фантазією. У своїх картинах Ігор Ростиславович створює свій світ краси і гармонії, в який запрошує всіх шанувальників живопису.

Відвідувачі виставки зможуть побачити і фотороботи лікаря. Фотографією Ігор Ростиславович захоплюється з юності. Як і в  живописі, він намагається максимально використовувати природні образи і в своїх фотороботах.

 

Дивиться фото з виставки

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *