Хоббі для лікаря

1

Роботу лікаря психологи вважають  стресогенною.

Зайняття улюбленою справою  для душі, хобі, дає  їм позитивний настрій , рятує від емоційного  вигорання і стресу.

За результатами столичного Дослідницького центру рекрутингового порталу (в опитуванні брали участь 200 респондентів) тільки  у 9% лікарів немає улюбленого зайняття, або просто немає на нього часу.3

З усього різноманіття способів проведення дозвілля лікарі найчастіше вибирають спорт (23%), далі слідують туризм (9%) і читання (8.%).

4

Ще 7% лікарів захоплюються рукоділлям, 6% опитаних у вільний від роботи час малюють або слухають музику.5

5% респондентів на дозвіллі фотографують або підвищують свій рівень адреналіну за допомогою екстремальних розваг – скелелазіння, альпінізму та ін.

Зі слів 4% лікарів, свій вільний час вони проводять за комп’ютером, граючи або відшукуючи яку-небудь інформацію в Інтернеті, стільки ж респондентів (4%) захоплені квітникарством.

8

3% учасників опитування присвячують дозвілля приготуванню кулінарних шедеврів, вивченню іноземних мов або психології, колекціонуванню або турботі про домашніх тварин.

Риболовлею, танцями, настільними іграми, йогою, відеозйомкою, будівництвом або ремонтом займаються 2% лікарів.

7

Серед улюбленого зайняття 1% лікарів – перегляд кінофільмів, моделювання і конструювання, історія, полювання, гра на музичних інструментах, написання  віршів або музики, дизайн і мода.

У нас на Житомирщині теж є  багато лікарів, захоплених улюбленою справою у вільний від основної роботи час.

Наприклад, ортопед- травматолог І.Р. Опрелянський і стоматолог на пенсії А.А.Іванчихін   захоплюються  живописом. А.А.Іванчихін, крім того, займається різьбленням по дереву, створює поробки в техніці маркетрі, а у минулому  він – засновник  школи карате в Житомирі.

Є серед них письменники і поети : ревматолог Л.С.Крикливець,  хірурги  С.В.Харченко і Т.П Шавула, кардіологи О.М. Мулик і  Л.П.Епова, лікарі  С.В.Кобилінський ,. А.А. Пантус, А.І.Бех, А.Ф, Супряга та інші.

Нейрохірург В.В.Гуменюк професійно захоплюється екстремальним велосипедним спортом під назвою даунхіл.

Хірург – гінеколог Н.В.Галкіна і хірург- проктолог Ю.С.Білоцький  на дозвіллі вишивають картини, а лікар-лаборант О.О.Камзолова  створює свої ляльки – Тильди.

Про всіх них – читайте на нашому сайті.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *