Формула родинної творчості

Слободенюк-Сіра Людмила Олегівна народилась 03.05.1983 року в місті Житомирі. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця в 2006 році за спеціальністю «Педіатрія». В 2008 році закінчила КМАПО за спеціальністю «Психіатрія». В цьому ж 2008 році пройшла спеціалізацію в ХМАПО з наркології. Зараз працює в ЖОНД лікарем-наркологом І категорії відділення №2.

IMG_1182

Заміжня. Має двох донечок Валерію (10 років) та Алексію (5 років).Дівчатка із задоволенням відвідували заняття гуртка, котрий працював при Гарнізонному будинку офіцерів. Тепер вони займаються у Будинку дитячої творчості м. Житомира.
Людмила Олегівна тепер вже і не згадає, хто кому спершу допомагав при роботі: вона донечкам чи вони брали участь у виконанні її робіт.


Любов до життя і життя в любові – ось формула творчості, що є характерною і органічною для Л.О. Слободенюк-Сірої. У своїй більшості її роботи символізують саме такі прояви простої краси.


IMG_1320

Як майстер цього досягає? Звичайно, перед нами не тільки висока майстерність, але й відчуття вільного серця, свій погляд на життя, який має продовження в роботах її чарівних донечок.

Пропонуємо для перегляду роботи Валерії та Алексії:Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *