Стиль доктора Іванчіхіна.Частина 1. Живопис

портрет

Анатолій Олександрович Іванчіхін народився у 1949 році на Рязанщині в Росії. Після закінчення Донецького медичного інституту одержав направлення в Житомир.

За фахом -лікар-стоматолог, працював в міській, обласній стоматполіклініках, в райлікарні, в обласному лікарняно-фізкультурному  диспансері. Зараз  на пенсії.

Анатолій Олександрович – людина неординарна, має безліч захоплень. Він –  і художник-аматор, і  майстер різьби по дереву. В своєму доробку має біля 300 робіт, написаних на полотні олійними фарбами , декілька  десятків картин , виконаних в техніці маркетрі (інкрустація по дереву), шахмати  і нарди ручної роботи.

( Див.фото – Іванчіхін А.О. на фоні своїх картин )

8

А ще він – перший каратист  нашого міста. У 70-ті роки вже минулого століття він створив першу в Житомирі школу карате.

(  Див.фото  )

ipg578

На виставці, що проходила в обласній науковій медичній бібліотеці до Дня медичного працівника ( див.Новини червень 2015) експонувались шість картин Анатолія Олександровича на полотні, серед яких «Любов вухами», «Вино і фрукти», «Вишня в цукрі», картина, виконана в техніці маркетрі (інкрустація по дереву) «Удар списом», а також фігурки каратистів, відлиті в бронзі за його скульптурними зліпками.

Фотогалерея картин з виставки

Картини  малює в різних жанрах : портрет, анімаліспика, мифологія ,пейзаж ,натюрморт, ню.

Фотогалерея вибраних робіт

 

 

Читайте в наступному випуску : «Стиль доктора Іванчіхіна.

Частина  2 . Арт – інсталляції»

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *