Зустріч з митцем

Exif_JPEG_420
21 березня в Обласній науковій медичній бібліотеці відбулася зустріч бібліотекарів медичних закладів області з майстринею вишивки бісером, лікарем – гінекологом ОКЛ Надією Василівною Галкіною, чия персональна виставка нещодавно відкрилася в арт-вітальні ОНМБ.
Присутні були у захваті від картин Надії Василівни – справжніх витворів мистецтва. Майстриня з великим художнім смаком підбирає кольори для своїх картин – весняні пейзажі квітнуть рожевим і ніжно-зеленим, веселі братки міняться бузковим, рожевим, жовтим, виглядають із зеленої трави яскраво-червоні маки, а біло-рожева красуня орхідея буквально причаровує погляд.
Пасуться на лузі бісерові коні, пара вовків дивляться з картини так, що « аж ніяковієш під їх поглядом» – як написала в журналі відгуків одна з відвідувачок виставки.
Є в творчому доробку майстрині й картини релігійної тематики, виконані з притаманним їй смаком, старанністю та любов’ю.
IMG_1961
Але окрасою виставки, безумовно, є репродукція картини Шишкіна «Ранок в сосновому лісі». Яку ж треба мати майстерність та терпіння, щоб вишити таке велике полотно, так підібрати кольори, щоб передати промені ранкового світла і залишки нічного туману, й таємничі сутінки віковічного лісу!
Надія Василівна відповіла на запитання ведучої – присутні дізналися і про професійний шлях лікаря Галкіної, і про те, як виникло її захоплення вишиванням та про деякі секрети шиття бісером.
Бібліотекарі щиро дякували майстрині за цікаву розповідь та за її творчість, що дарує глядачам радість та втіху.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *